Rozdajemy 100 licencji na easysoft7 do sterownika easyE4

Szanowni Klubowicze!

Dostaliśmy od firmy EATON 100 pełnych licencji na easysoft7 i chcemy je rozdać członkom klubu!

EasySoft7 jest to oprogramowanie do sterowników easy E4. Dzięki niemu, będziecie mogli w pełni korzystać z możliwości programowania tych sterowników, ale też przyjmować zlecenia w związku z tymi sterownikami.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w akcji!?

  1. Dodaj bezpłatne ogłoszenie do kategorii Katalog Automatyków na portalu Allektro.pl
  2. Podczas dodawania zaznacz w “Znajomość PLC i HMI” opcję "EATON easyE4" - dzięki temu będzie można Cię wyszukać jako osobę, która może przyjąć zlecenia na programowanie tego sterownika.
  3. Wklej link do swojego ogłoszenia jako komentarz w tym temacie.

Komu przydzielimy licencje?

Będziemy zwracać uwagę na jakość ogłoszenia tj. szczegółowy opis, dodane zdjęcia do galerii. Licencje będziemy wysyłać osobom, które chcieliby przyjąć zlecenia na programowanie easyE4 a nie mają licencji.

Akcja trwa od dzisiaj do wyczerpania licencji lub do odwołania o czym poinformujemy w tym temacie. Zastrzegamy, że nie każde ogłoszenie może otrzymać licencję, jeśli uznamy je za nieodpowiednie.

Licencje będziemy przydzielać raz w tygodniu w wiadomości prywatnej w Klubie Automatyka wraz z instrukcją pobrania easySoft7 i aktywacją licencji.

Dlaczego robimy taką akcję?

Firmie EATON zależy, aby powstała grupa programistów, której będzie można przekazywać zlecenia związane z programowaniem i wdrażaniem sterownika easyE4.
Aktualny link do Allektro z filtrowaniem po automatykach z wpisem “EATON easyE4” poniżej:

Informacje o sterowniku easyE4

Polecamy również kurs programowania easyE4 dla początkujących dostępny na kurseasye4.pl
Poniżej natomiast zamieszczamy film, gdzie @grzesio_t recenzuje sterownik easyE4.

UWAGA! Licencje można aktywować pod tym adresem:

https://www.automation4you.net/licmgr/license_en.htm

3 polubienia

Moje ogłoszenie na Allektro: Projektowanie, Prefabrykacja Rozdzielnic Elektrycznych, programowanie sterowników PLC, systemy BMS, wizualizacje SCADA, (Gwoźnica Górna) :slight_smile:


:warning: Admin: Bardzo dobre ogłoszenie. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Link do mojego ogłoszenia w katalogu: AXTER - Integrator Automatyki. Prefabrykacja szaf, programowanie, modernizacje, serwis (Jędrzejów)


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Hej, tutaj link do mojego ogłoszenia: plcontroll - Automatyka i robotyka, elektronika, serwis maszyn Szczecin, Zachodniopomorskie. (Szczecin) :wink:


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Moje ogłoszenie w serwisie Allektro: TechSter - Prefabrykacja rozdzielnic, serwis maszyn, modernizacje, programowanie sterownikóW PLC, relokacje maszyn (Jędrzejów)


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Cześć! Moje ogłoszenie w Allektro: Programista PLC (Gdańsk)
Zapraszam.


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Cześć! Moje ogłoszenie w katalogu automatyków na Allektro:

Pozdrawiam :wink:


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Witam. Moje ogłoszenie na allektro.pl:
Programowanie sterowników .Automatyzacja produkcji. Schematy elektryczne (Leszno)


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

I jeszcze moje ogłoszenie slight_smile:


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

I jeszcze moje ogłoszenie na allektro.pl
Automatyk Łódź


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

Link do mojego ogłoszenia.

Robotyka, PLC, Uruchomienia, Prefabrykacja


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

Link do mojego ogłoszenia;)


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

Moje ogłoszenie - zapraszam do współpracy :slight_smile:


:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

Wypadałoby mieć taką licencję autorowi kurseasyE4.pl :slight_smile:


:warning: Admin: A proszę bardzo! Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

1 polubienie

Moje ogłoszenie na allektro.pl
Usługi programowania sterowników (Tuchola)

:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.

Moje ogłoszenie - pozdrawiam :slight_smile:
https://www.allektro.pl/ogloszenie,emsi-tech-automatyka-serwis-maszyn-automatyka-budynkowa-hvac,3592.html

:warning: Admin: Dziękujemy za udział w akcji. Licencje przekazaliśmy w wiadomości prywatnej w Klubie.