7. konferencja vix automation

Wejdź na szczyt – Przemysł 4.0

VIX Automation już po raz 7 organizuje swoją konferencję poświęconą zagadnieniom Przemysłu 4.0. W tym roku organizatorzy zapraszają do Zakopanego już 3-4 października.

Hasłem tegorocznego wydarzenia jest „Wejdź na szczyt – Przemysł 4.0”. Uczestnicy po raz kolejny będą mogli zapoznać się z nowinkami technicznymi z zakresu Industry 4.0 oraz specjalistyczną wiedzą dotyczącą wdrożeń systemów wizualizacyjnych oraz systemów do monitorowania i optymalizacji produkcji.

To jednak nie wszystko co przygotowali organizatorzy 7. Konferencji VIX Automation. Na gości czeka m.in. solidna dawka wiedzy z zakresu wirtualizacji, przewidywania awarii, druku 3D, wskaźnika OEE, a także nowości w portfolio GE Digital. Gościem specjalnym konferencji będzie Piotr Pogon: maratończyk, biegacz charytatywny, animator sportowy, który opowie o konieczności ponoszenia ryzyka, zarówno w sporcie, życiu zawodowym, jak i życiu prywatnym.

Stali bywalcy konferencji VIXa doskonale wiedzą, że drugi dzień konferencji upływa pod znakiem wizyty referencyjnej. Tym razem gospodarzem pokazu live będzie SEWiK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa. Przedsiębiorstwo wodno-kanalizacyjne jest odpowiedzialne za dostarczanie wody i oczyszczanie ścieków na terenie miasta Zakopane oraz większej części gminy Kościelisko. To też jedna z najpiękniej położonych oczyszczalni scieków w Polsce. Tatrzańska firma jest także wieloletnim użytkownikiem rozwiązania GE iFIX. Z jej budynków rozciąga się fantastyczny widok na Tatry.

Organizatorzy zadbali, aby widok na monumentalne góry był możliwy także z przestrzeni hotelowych. W tym roku sympatycy Przemysłu 4.0 spotkają się w Hotelu Logos***, który znajduje się w centrum Zakopanego. Hotel posiada przepiękny taras kawiarniany, z którego można podziwiać Śpiącego Rycerza.

Podobnie jak w latach ubiegłych w trakcie Konferencji na uczestników czeka sporo dodatkowych atrakcji. Jednak… to pilnie strzeżona tajemnica VIX Automation. Organizator zaprasza do przyjazdu już 2.10.

Partnerami 7. Konferencji VIX Automation zostały firmy GE Digital, 3 Center, Reliability Solutions.

Więcej informacji, oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na 7. Konferencja Użytkowników GE Digital