HPAmeeting 2019- premierowe targi w branży hydrauliki, pneumatyki i automatyki!

W dniach 27-28 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się nowe wydarzenie - Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting.

CeleM targów jest umożliwienie prezentacji najnowszych produktów, technologii i urządzeń stosowanych m.in. w: elementach i systemach hydraulicznych, elementach i systemach pneumatycznych, sterowaniu i mechatronice, napędach, układach napędowych i ich podzespołach, a także technikach pomiarowych i laboratoryjnych.

Patronat nad wydarzeniem objął m.in.: CETOP European Fluid Power Committee oraz Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych .

W trakcie wystawy odbędą się bezpłatne Seminaria:

  • ”Sektor techniki płynowej - nowoczesne rozwiązania techniczne”,

Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych

  • „Predykcyjne utrzymanie ruchu maszyn z użyciem układów ciągłego monitorowania”, firmę Adenso Adapted Engineering Solutions

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce . Zlokalizowanie HPAmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne.

Do odwiedzenia HPAmeeting zostaną zaproszeni dyrektorzy, inżynierowie, kierownicy i specjaliści ds. technicznych oraz utrzymania ruchu, główni mechanicy i technolodzy kadra zarządzająca zakładów i linii produkcyjnych. Nasi odwiedzający będą reprezentować m. in. branże: automotive, lotniczą, budowlaną, rolniczą, medyczną, szklarską i spożywczą oraz maszyn i narzędzi.

Wię cej informacji o targach można znaleźć na stronie www.hpameeting.pl

Zapraszamy do współpracy.

k ontakt: Małgorzata Krawiec- Menedżer projektu

tel. kom. +48 510 030 325,

e-mail: hpameeting@exposilesia.pl.

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl.