Kopiowanie parametrow falownika KEB za pomoca konsoli operatorskiej

Witam serdecznie
Ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum wiec najpierw pozdrawiam wszystkich i już przechodzę do tematu.

Uszkodził się falownik KEB 16F5G1E-340A , nie ma napięcia 24 V na płycie kontrolnej . W celu sprawdzenia gdzie jest usterka , płytę kontrolna wymontowałem z uszkodzonego falownika i wsadziłem do drugiego ale o mniejszej mocy. Po podłączeniu zasilania okazało się ze jest ona sprawna. W celu zrobienia kopii parametrów podłączyłem komputer i za pomocą programu Combivis 5 odczytałem dane.

Nowy falownik to 18F5G1G-340A

I teraz pojawia się problem , nie mam możliwości zaprogramowania nowego falownika za pomocą komputera tylko za pomocą konsoli. I tutaj mam dwie możliwości , wprowadzić dane ręcznie albo za pomocą konsoli. Otóż w instrukcji doczytałem się , że jest możliwe skopiowanie danych do konsoli i później po przełożeniu jej do nowego falownika , wpisanie do jego pamięci. Niestety , tego nie wiem jak zrobić . Normalnie , posługuje się komputerem ale w tym przypadku nie mogę tego zrobić.
Dlatego tez proszę kolegów , jeśli jest taka możliwość zaprogramowania , o wyjaśnienie jak to zrobić

Mam także drugie pytanie dotyczące samych parametrów. Z programu odczytałem rozne parametry jakie sa zaprogramowane ( ru , op , pn , cs , ds …ect pełna liste )
I tak w “dr” mam zaprogramowane dante techniczne silnika .
Moze mi ktoś napisać gdzie sa zaprogramowane ustawienia z jakimi ma działać silnik , tzn parametry wejsc cyfrowych na zlaczu X2A
Falownik używa wejsc I1 , I2 , I3 ,ST i RST ( pin 10 , 11 ,12 16 i 17 )
Pin 10 i 11 to sterowanie prędkością zas pin 12 to sygnał błędu. Pin 16 to aktywacja płyty mocy i reset i Pin 17 to Reset
Za pomocą pinów 10 i 11 sterowany jest silnik ( poprzez falownika )
Teraz postaram się opisać zasadę działania
Falownik steruje silnikiem 15 kw w pralce przemysłowej. Po uruchomieniu , silnik zaczyna się obracać bodajże w prawo , na wolnych obrotach . Po nie całej minucie zmienia obroty na lewo i tak się kreci przez kilkanaście minut . Tzn raz w prawo i raz w lewo. Jest to cykl prania. Następnie zaczyna się odwirowanie. Tutaj silnik obraca się tylko w jedna stronę ale na większych obrotach. Kiedy minie ustalony czas , obroty spadają , do tej samej wartości jak w czasie prania . Tutaj tez obraca sie raz w prawo i raz w lewo aż się skończy cały cykl prania.
Opisuje działanie aby jaśniej opisać o co mi chodzi. Chciałbym się dowiedzieć , w których parametrach mogę znalesc dane wejsc 10 i 11 tzn częstotliwość , kierunek obrotów i czas rozpędzania i hamowania
( wydrukowałem liste parametrów ale wydaje mi się ze nie cala bo nie mogę znalesc tych ustawień )

Tak wiec na koniec , czy jest możliwe skopiowanie danych za pomocą konsoli i zaprogramowanie nowego falownika w ten sposób i gdzie sa parametry pinów 10 , 11 i 12

Moja konsola ma oznaczenie
OPERATOR F5 PROFIBUS-DP KEYBOARD+DIAG VER2.3
ART-NR 00.F5.060-300
Ja komputer podłączyłem do wejścia X6B z przodu panelu za pomocą interfejsu.
Konsola ma jeszcze dwa złącza X6C i X6D , jest możliwe programować za pomocą tych złącz ? W instrukcji jest opis jak wykonać kabel połączeniowy

Dziękuję i pozdrawiam