Modernizacja sterowania maszyny w Gdańsku– Zlecenie, Prasonożyca

Poszukujemy automatyka, który wykona modernizację sterowania maszyny do prasowania i cięcia złomu. Prasonożyca Lindemann Typ LU 1250/10 została wyprodukowana w latach 90tych.

Prasonożycę obsługuje operator siedzący w kabinie nad maszynownią. Ustawia on parametry długości cięcia i kontroluje maszynę, która pracuje w cyklu automatycznym.

Obserwując nowe maszyny tego typu widzimy możliwość radiowego sterowania prasonożycą przez operatora maszyny (koparki) podającej materiał do przerobu.

Szukając sposobu na modernizację natknęliśmy się na artykuł Pana Marcina Faszczewskiego,


który jest zbieżny z naszym pierwszym etapem modernizacji. Poszukujemy takiej osoby, która podjęła by wyzwanie i oprócz wymiany sterowania z Siemens S5 na nowocześniejszy poszła o krok dalej i dołączyła sterowanie radiowe.

Poproszę zainteresowane osoby o kontakt.

Oczywiście, udostępnię niezbędną dokumentację i zapraszam do oględzin maszyny na miejscu w Gdańsku.

Zdjęcie poglądowe maszyny spróbuję załączyć po konsultacji z administratorem lub prześlę mailem.

Grzegorz Kudan
grzegorz.kudan@celsaho.com
Tel. 600 395 609
ul. Litewska 18
80-719 GdańskPrasono%C5%BCyca

3 polubienia

Grzegorz (@CelsaGdansk) dzwonił do mnie w tej sprawie, jednak nie jestem w stanie wykonać tej modernizacji. Poprosiłem aby dodał zlecenie w klubie abym mógł rozesłać zlecenie w naszych forach i grupach. Pytania można zadawać w komentarzach lub kontaktując się z p. Grzegorzem.

@CelsaGdansk Zdjęcia można dodać w komentarzu, lub edytując temat. Wystarczy je przeciągnąć do edytora.

Można też wysłać do mnie na email - kliknij

marcin.faszczewski@iautomatyka.pl

1 polubienie