Nowe perspektywy 4.0

Wykłady i warsztaty prezentujące całościowy proces obróbki elementu:

od wyceny i opracowania rozwinięć, aż po wycięcie i gięcie.

Spotkanie Nowe Perspektywy 4.0 to połączenie merytorycznych wykładów i warsztatów z wykorzystaniem wiodących na rynku maszyn do obróbki metalu. Dzięki uczestnictwu grona ekspertów, jest to świetna okazja do ugruntowania wiedzy, wymiany opinii oraz nawiązania znajomości biznesowych.

Tegoroczne wydarzenie to już trzecia edycja spotkania dla firm z branży metalowej, mające na celu pokazanie najnowszych trendów dotyczących maszyn i oprogramowania. Organizatorami konferencji są: STIGO (oprogramowanie i maszyny dla firm produkcyjnych) oraz Polteknik (maszyny i urządzenia do obróbki blach).

Nowe Perspektywy 4.0 to przede wszystkim konferencja oraz warsztaty. W pierwszej części skupimy się na nowych trendach w branży oraz oprogramowaniu. Druga część dnia poświęcona będzie warsztatom, na których będziemy mogli prześledzić cały proces produkcji począwszy od przygotowania plików poprzez wycinanie i składnie elementu aż do końcowego produktu. Do współpracy zaprosiliśmy znakomitych ekspertów z zakresu maszyn i oprogramowania. W drugim dniu wydarzenia, do Państwa dyspozycji oddamy naszych Inżynierów na specjalne konsultacje. Zachęcamy do wcześniejszego przygotowania zagadnień aby jeszcze efektywniej wykorzystać te spotkania.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.stigo.com.pl/nowe-perspektywy-4-0-2019/