Production Manager Meeting 2020: Budowanie Kultury Przywództwa

Konferencja Production Manager Meeting w Opolu odbędzie się 28 maja 2020 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym (ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole).

Struktury oraz sposób zarządzania, które do niedawna były warunkiem sukcesu firm produkcyjnych, dzisiaj mają archaiczny, silosowy charakter. Delegowanie władzy w dół organizacji, kaskadowanie jej wizji i strategii stają się dzisiaj niezbędnymi kierunkami każdej organizacji. Odpowiedzialność za działania swoich współpracowników i podwładnych oraz potęga ich rozwoju, wzrostu samoświadomości każdego człowieka popartej szacunkiem do każdego pracownika - oto wizja firmy opartej na modelu przywództwa. Liczy się nie tylko model odwróconej piramidy, gdzie prezes pracuje (służy) dla wszystkich pracowników, ale przede wszystkim model solarny, okręgi z przywódcą w środku z eklektycznymi zespołami i tworzącymi się i rozpraszającymi grupami projektowymi.

Zarządzanie, gdy osiągnie swój finalny cel przestaje być potrzebne, staje się marnotrawstwem. Przywódca, aby zbudować autonomiczne podejmować właściwe decyzje będzie musiał zanurzyć się w przyszłości, dzięki konglomeratowi technologii płynących z cyfrowej transformacji, będzie wybierał scenariusze nie tylko najlepsze dla swojej firmy, ale przede wszystkim dla swoich pracowników i finalnego klienta.

Korzyści z udziału w Production Manager Meeting:

  1. Ogromna dawka wiedzy

Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw.

  1. Networking

Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.

  1. Materiały konferencyjne

Darmowy egzemplarz czasopisma “Production Manager” ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.

  1. Atrakcyjne upominki

Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Production Manager Meeting jest BEZPŁATNY dla menedżerów sektora produkcji!

Termin: 28 maja 2020 r.

Lokalizacja: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu (ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole)

Więcej informacji : www.production-manager.pl/konferencje

Kontakt:

  • Przemysław Ozga

Zarządzanie projektem/współpraca merytoryczna - tel: 536 204 060 - mail: przemyslaw.ozga@production-manager.pl

  • Paulina Kapturska

Informacje organizacyjne - tel: 534 258 228 - mail: paulina.kapturska@production-manager.pl

  • Kamil Matlak

Współpraca komercyjna - tel: 536 204 070 - mail: kamil.matlak@production-manager.pl