Production Manager Meeting 2020: Fabryka przyszłości w drodze do Przemysłu 4.0

Dwudniowa konferencja Production Manager Meeting w Katowicach odbędzie się w dniach 23-24 września 2020 r. w Courtyard by Marriott Katowice City Center.

XXI wiek to epoka, w której menedżer będzie musiał nie tylko nieustannie się uczyć, ale i oduczać wcześniej nabranych umiejętności. Jak zarządzać w dobie rosnącej roli najnowszych technologii? Jakich kompetencji będzie wymagała od przywódcy inteligentna fabryka, dlaczego elementy empatii i komunikacji będą kluczowe dla synergii wypływającej z współpracy ludzi i maszyn? Jak wygląda i będzie się rozwijać hybryda ludzkiej kreatywności i technologii? Czy w najbliższej przyszłości w każdej fabryce powstaną tzw. centaury – zespoły złożone z ludzi i maszyn? Jak będziemy ewoluować jako menedżerowie wraz z rozwojem robotyki i systemów IT?

Koncepcja fabryki przyszłości łączącej świat informacji ze światem maszyny, która pozwala na szybką produkcję krótkich serii czy wręcz pojedynczych produktów zgodnie z preferencjami zamawiającego jest w dzisiejszych czasach koniecznością i ogromnym wyzwaniem. Podczas konferencji wskażemy technologie oraz modele zarządzania, pozwalające osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku oraz konkretne przykłady realizacji idei Przemysłu 4.0.

Wydarzenie biletowane.

Korzyści z udziału w Production Manager Meeting:

  1. Ogromna dawka wiedzy

Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw.

  1. Networking

Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.

  1. Materiały konferencyjne

Darmowy egzemplarz czasopisma “Production Manager” ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.

  1. Atrakcyjne upominki

Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Termin: 23-24 września 2020 r.

Lokalizacja: Courtyard by Marriott Katowice City Center, ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Więcej informacji : www.production-manager.pl/konferencje

Kontakt:

  • Przemysław Ozga

Zarządzanie projektem/współpraca merytoryczna - tel: 536 204 060 - mail: przemyslaw.ozga@production-manager.pl

  • Paulina Kapturska

Informacje organizacyjne - tel: 534 258 228 - mail: paulina.kapturska@production-manager.pl

  • Kamil Matlak

Współpraca komercyjna - tel: 536 204 070 - mail: kamil.matlak@production-manager.pl