Production Manager Meeting 2020: Zarządzanie Organizacją Jutra

Ostatnia tegoroczna edycja konferencji Production Manager Meeting odbędzie się 26 listopada 2020 r. w Warszawie w hotelu Novotel Warszawa Airport (ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa).

Konferencja odpowie na pytania o potrzebę przygotowania zarówno fabryk, jak i całych organizacji do wyzwań, jakie stawia przed nami jutro. Czy czynnik niskiej demografii oraz rosnących kosztów pracy wymusi na firmach produkcyjnych wzrost innowacyjności i intensywniejsze inwestycje w technologie? Jak radzić sobie z rosnącym deficytem pracowników i kompetencji na rynku pracy? Co dla firm oznacza wykorzystanie potencjału pokolenia Y oraz Z? Jak zarządzać danymi w ich wykładniczym przyroście? Czy wczorajsze systemy IT zachowały swoją plastyczność w obliczu potopu informacji? Gdzie szukać pewności co do decyzji zarządczych i jak interpretować rosnącą rolę sztucznej inteligencji? Jak wpasują się w te wyzwania filozofie Kaizen, Lean Management, Six Sigma, WCM, itp.? Jak wspierać retencję pracowników i prowadzić skuteczną politykę zarządzania talentami w organizacji? Gdzie będzie leżeć kuźnia talentów jutra, które pomogą trafiać w gusta najbardziej wymagających klientów?

Podpowiemy co robić, aby decyzje podejmowane w firmie były łatwe do przełożenia na zysk firmy i dlaczego firmy powinny szukać rug ekspansji wzdłuż łańcucha wartości, m.in. przez inwestycje w centra badawczo-rozwojowe.

Korzyści z udziału w Production Manager Meeting:

  1. Ogromna dawka wiedzy

Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw.

  1. Networking

Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.

  1. Materiały konferencyjne

Darmowy egzemplarz czasopisma „Production Manager” ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.

  1. Atrakcyjne upominki

Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Production Manager Meeting jest BEZPŁATNY dla menedżerów sektora produkcji!

Termin: 26 listopada 2020 r.

Lokalizacja: Novotel Warszawa Airport (ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa)

Więcej informacji : www.production-manager.pl/konferencje

Kontakt:

  • Przemysław Ozga

Zarządzanie projektem/współpraca merytoryczna – tel: 536 204 060 – mail: przemyslaw.ozga@production-manager.pl

  • Paulina Kapturska

Informacje organizacyjne – tel: 534 258 228 – mail: paulina.kapturska@production-manager.pl

  • Kamil Matlak

Współpraca komercyjna – tel: 536 204 070 – mail: kamil.matlak@production-manager.pl