Program komputerowy do działu UR (SUR)

Witam.
Proszę o opinie programów UR. Ktoś ma styczność u siebie w firmie? Ewentualnie producent?
Muszę w firmie w tym roku coś takiego wdrożyć dla działu UR dla Głównego mechanika i Energetyka.
Chodzi mi o prowadzenie dziennika zdarzeń, napraw, zgłoszeń, czasu usunięcia zgłoszenia, przeglądy okresowe maszyn, baza dokumentacji technicznej, raportowanie itd.

Będę wdzięczny za opinie

U mnie w firmie funkcjonuje CMMS Maszyna

Edit:
Fotki podrzuce jak będę w domu bo coś mieli i zmielić nie może

Wiem że generuje statystyki mttr mtbf i coś jeszcze (niesety dostęp tylko dla tych z “góry”)
ogólnie ci co mają dostęp mogą dodawać zgłoszenia które ci się wyświetla i widzisz powiedzmy na wstępie z czym problem dzięki temu możesz skrócić czas przejścia pracownika ur (idzie np z odpowiednimi narzędziami od razu) jeżeli liczy się u ciebie tpm.
Jest magazyn części, jest forma kontaktu pomiędzy osobami w bazie w formie mini maila, lista narzędzi, można robić harmonogram np przegladu maszyn.

Programik ciekawy z możliwościami, ale mocno irytuje, zawiesza się, czasami wysypuje (wiem że u mnie jest jakaś bieda edyszyn bo oczywiście koszty ciąć na wszystkim czym się da…) generalnie ciekawa opcja daje dużo możliwości i ułatwień, ale bym szukał czegoś bardziej dopracowanego.

Dziękuje za info. Sprawdzę

ja mam styczność jako dystrybutor :wink:
zerknij na opis: https://www.astor.com.pl/produkty/oprogramowanie-przemyslowe/systemy-cmms.html

co ciekawe, ma apkę mobilną :slight_smile:

1 polubienie

Miałem wrzucić wcześniej zapomniałem… przy 2gich zmianach czas ucieka nie wiadomo jak i kiedy.

1 polubienie

Dziekuje. Calkiem to wyglada. Wezmę go pod uwage.

Witam Pani Joanno
Czy jest jakas wersja testowa ? Jaka jest możliwość umówienia prezentacji u nas w firmie w kwietniu w Głogowie.

Witam :slight_smile: wersja demo na spotkaniu, na nawet możliwy pilot.

Prezentacja w kwietniu? Jak najbardziej :slight_smile:

Proszę napisać do mnie na joanna.kowalkowska@astor.com.pl - będziemy działać

pozdrawiam!

1 polubienie

Dzień dobry,
polecam oprogramowanie QRmaint CMMS.
Bardzo intuicyjne oprogramowania do utrzymania ruchu, szerokie możliwości dostosowania oprogramowania do branży, dostępność w chmurze, aplikacja mobilna - a przede wszystkim łatwe i szybkie wdrożenie systemu CMMS oraz bardzo atrakcyjna cena!

Zapraszam do współpracy!

Cześć,

Ja korzystałem z oprogramowania SUR-FBD CMMS. Oprogramowanie ma dobre wsparcie techniczne. Istnieje możliwość dodania brakujących modułów w zależności od specyfiki firmy/branży.