Promocja u-mation – kup produkty weidmuller objęte promocją aby otrzymać bony sodexo

Jeżeli w ostatnim czasie zastanawiasz się nad dokonaniem zakupów urządzeń automatyki, to być może właśnie trafiła się okazja, która pomoże podjąć ostateczną decyzję. Firma Weidmuller z początkiem czerwca wystartowała z promocją , w ramach której kupując jej produkty, można otrzymasz zwrot części kosztów w formie bonu Sodexo. Promocją objęte są:

  • Sterowniki u-control,
  • Moduły zdalnych I/O u-remote,
  • Panele dotykowe u-view.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk, który przeniesie Cię na stronę Weidmuller.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Promocja trwa od 01.06.2020 do 30.10.2020.

Produkty Weidmuller

O niektórych z objętych promocją produktach mieliście okazję poczytać na blogu iAutomatyka.pl. W ramach przypomnienia zamieszczę poniżej kilka zdań z artykułów.

O sterowniku u-control

Już samym tytułem artykułu o sterowniku u-control „ C, C++, JavaScript, Node-Red w sterowniku PLC? Pierwszy kontakt ze sterownikiem Przemysłu 4.0 u-control ” Paweł Zadroga wywołał u większości czytelników niemałe emocje.

W ostatnim czasie Weidmuller chciał pochwalić się swoim sprzętem i w ten sposób ich zestaw startowy trafił w moje ręce. Co z tego wyjdzie? Czy będzie to recenzja zestawu startowego? Test sprzętu i oprogramowania? A może demonstracja siły? Sam jeszcze nie wiem… Wiem tylko, że nie będzie tu opowiadania bajek, a same konkrety. Zatem zobaczmy, cóż takiego kryje się w tym pudle.

W ten sposób w pierwszym akapicie autor zachęca do przeczytania wpisu. Jak możemy przeczytać dalej:

Największe wrażenie robią dostępne języki programowania. Na mnie spore wrażenie wywarł JavaScript by Node-RED. Dla niewtajemniczonych objaśnię trochę później, co to takiego i jak działa. Wersja UC20-WL2000-OLAC-EC nie posiada Node-RED-a na pokładzie ale może być programowana w C i C++ . Co ciekawe, ta wersja może być też skonfigurowana jako master sieci CANopen i EtherCAT oraz Modbus TCP Slave. Tą wersją powinni również zainteresować się tradycjonaliści. Tylko ona zapewnia pełen komplet języków standardowych, czyli LD, ST, FBD i CFC . Wersja UC20-WL2000-AC udostępnia tylko FBD, a UC20-WL2000-IoT nie ma ich na swoim pokładzie wcale, więc uważajcie składając zamówienie!

Więcej w artykule.

Moduły zdalnych I/O u-remote

O modułach zdalnych I/O pisałem z kolei ja. W artykule wspominam:

Przeglądając oferty różnych producentów, można zauważyć, że oferowane przez nich systemy rozproszonych wejść i wyjść podzielić można na dwie podstawowe grupy. Są to systemy modułowe , przeznaczone do montażu w szafach sterowniczych na szynie DIN , oraz systemy o podwyższonej klasie ochronności przeznaczone do montażu w miejscach, gdzie występuje zapylenie , czy możliwość zanieczyszczenia cieczami – np. olejem używanym przy sterowaniu hydraulicznym. Weidmuller również podzielił swoje produkty na modułowe systemy o klasie ochronności IP20 , oraz wyspy o podwyższonej klasie ochronności IP67 .

W tym momencie wspomnę, że zarówno klasyczne szynowe moduły o IP20 jak i wyspy o IP67 są objęte wspomnianą promocją. Artykuł prezentuje opis systemu oraz instrukcję podłączenia i konfiguracji ze sterownikiem PLC z rodziny Simatic. Zapraszam do przeczytania „ Rozproszone moduły, wyspy wejść/wyjść czy ioły? Recenzja u-remote „.

Penele dotykowe u-view

Hej Weidmuller, do tej pory nie pisaliśmy jeszcze o tych urządzeniach. Może czas to zmienić :wink: ? W każdym razie przedstawię wam krótką charakterystykę paneli u-view.

Panele u-view mogą być wykorzystywane jako interfejsy człowiek-maszyna (HMI), dostępne są dwóch seriach Basic Line i Advanced Line . Różnią się pomiędzy sobą głównie rodzajem zastosowanego ekranu. Panele z serii Basic posiadają ekrany rezystancyjne , a panele Advanced pojemnościowe ekrany wielodotykowe. Wszystkie panele posiadają porty Ethernet i mogą obsługiwać wizualizacje przez przeglądarkę z HTML5 .

Więcej na stronie Weidmuller.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI