Przemysłowy Początek Roku – nowa odsłona targów w Expo Silesia w Sosnowcu

6 TEMATÓW TARGOWYCH – JEDNA DATA!

”Przemysłowy Początek Roku” to doskonała okazja , aby odświeżyć dotychczasowe kontakty i jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. Dlatego aby sprostać oczekiwaniom Wystawców, Partnerów oraz Zwiedzających postanowiliśmy zintegrować zaplanowane wydarzenia tak, aby każdy w ciągu dwóch dni targowych mógł zapoznać się z obszernym, ciekawym zakresem tematycznym.
W dniach 24 – 25 lutego 2021 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się:

  • Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting
  • Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting
  • Targi Utrzymania Czystości CLEANINGexpo
  • Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting
  • Targi Przemysłu Tworzyw PLASTmeeting
  • Salon Form i Narzędzi FORM-TECH EXPO

Wystawa podzielona na bloki tematyczne daje możliwość poznania nowości branżowych, a także prezentacji narzędzi, rozwiązań technologicznych wspierających przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. Firmy prezentujące się na targach będą miały okazję pokazania produktów pozwalających na prowadzenie dotychczasowych, jak i nowych projektów zgodnie z obowiązującymi trendami.

Zakres tematyczny „Przemysłowego Początku Roku” obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, czystość przemysłową, układy napędowe i ich podzespoły, techniki pomiarowe i laboratoryjne, tworzywa sztuczne, recykling, formy i odlewy, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe.

Integralną częścią targów będzie szereg wydarzeń towarzyszących z bogatym programem merytorycznym i praktycznym. Nie zabraknie zatem spotkań, warsztatów, wykładów, prezentacji i debat dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień branżowych, poruszanych przez ekspertów i specjalistów dzielących się swoimi doświadczeniami.

Do odwiedzenia „Przemysłowego Początku Roku” zostanie zaproszona zatem kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi.

Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.

Lutowe wydarzenia organizowane w Expo Silesia są nie tylko obowiązkowym punktem w targowym kalendarzu, ale także ważnym miejscem spotkań oraz wymiany myśli i poglądów z dotychczasowymi i nowymi partnerami biznesowymi.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.industrymeeting.pl oraz stronach poszczególnych wydarzeń.

Kontakt: industrymeeting@exposilesia.pl

Miejsce targów:

Expo Silesia Sp. z o.o.
Braci Mieroszewskich 124,
41-219 Sosnowiec

www.exposilesia.pl