Scada na komputerze przemysłowym – wideorecenzja aveva edge od astor

Pewien rodzaj wizualizacji jest niezbędny w każdym procesie przemysłowym. W maszynach poprzednich generacji zdarzało się, że wizualizacja była analogowa i do przekazywania operatorowi informacji wykorzystywane były tablice synoptyczne. Dziś jesteśmy na etapie wchodzenia w Przemysł 4.0 i potrzebujemy nowoczesnych i elastycznych rozwiązań. Takimi rozwiązaniami są na przykład panele HMI i systemy SCADA. W tym filmie opowiem o systemach SCADA na przykładzie AVEVA Edge .

AVEVA Edge to SCADA/HMI, która świetnie sprawdzi się w małych i średnich aplikacjach. Spore możliwości integracji z innymi systemami pozwalają na wykorzystanie AVEVA Edge jako rozwiązanie Edgowe do przesyłania danych do chmury.

Jeżeli zainteresowały Cię rozwiązania firmy ASTOR, o których opowiedziałem w powyższym filmie, to polecam zapoznać się z odnośnikami poniżej. Znajdziesz tam informacje na temat dostępnych licencji, zestawów promocyjnych, dostępu online do projektu demo, a także darmowego e-szkolenia wprowadzającego do pracy z oprogramowaniem.

Jeśli chcesz przetestować bezpłatne demo , wystarczy że wypełnisz krótki formularz. Demo udostępnione będzie właśnie tutaj.

Wypełnij formularz i przetestuj Wonderware AVEVA Edge.

Wersja demo działa bezpłatnie i bez ograniczeń zmiennych przez 40 godzin. Samą wizualizację AVEVA Edge możesz uruchomić na 2 godziny testu. Potem potrzebny jest restart wizualizacji, aby działała przez kolejne 2 godziny.

Ale to nie wszystko! ASTOR umożliwia również odbycie pełnego, darmowego e-szkolenia , w języku polskim. Link i informacje o szkoleniu otrzyma każda osoba pobierająca wersję demo.

Oprócz tego, ASTOR udostępnia dla użytkowników bazę artykułów i informatorów, w której znajdziesz wiele cennych informacji. Pomoże Ci w stawianiu swoich pierwszych kroków z Wonderware AVEVA Edge .

Baza artykułów i informatorów.

Zapraszam również do zapoznania się z informacjami na temat AVEVA Edge na stronie producenta . O komputerach panelowych do systemów SCADA możesz poczytać tutaj . Dodatkowo, znajdziesz tam poradnik na temat doboru komputera przemysłowego do aplikacji.

Myślę, że całość można podsumować hasłem: “Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać”. A skoro jesteśmy przy cenie, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość… Teraz kompletny zestaw możecie kupić jeszcze taniej, czyli już za 5990 PLN!

Prezentacja:
Piotr Gwiazdowski – iAutomatyka.pl

Opracowanie, kamera i montaż:
Łukasz Gudel – iAutomatyka.pl

Wsparcie merytoryczne:
Michał Zieliński, ASTOR
Bartosz Letki, ASTOR
Mateusz Pijanowski, ASTOR

Strona producenta: https://www.astor.com.pl/

Sklep internetowy ASTOR: Automatyka przemysłowa i robotyka - produkty - ASTOR | Sklep internetowy