Stanowiska do testów urządzeń automatyki

Szukam do współpracy kogoś kto wykona dla zespołu iAutomatyka.pl niewielkie stanowiska testowe. Potrzebujemy różnych wielkości z jedną szyną DIN 35 oraz z dwiema szynami. Całość musi się schludnie prezentować na naszych filmach :slight_smile:

image
Źródło: encon-koester

Czy może ktoś kogoś polecić lub sam się tym zajmuje?


Zobacz więcej ogłoszeń na allektro.pl

Witam,

Proponuję stanowisko testowe z ramą wykonaną z profili aluminiowych, stojące na nóżkach, z regulowanym nachyleniem płyty montażowej (wykonane za pomocą zawiasu oraz śruby). Moduły montowane na płycie z zaokrąglonymi rogami.

Zachęcam do kontaktu odnośnie ilości, rozmiaru i innych szczegółów.

Czy część rozliczenia mogłaby się odbyć w formie promocji wykonawcy stanowisk testowych przez iAutomatykę? :wink:

Witaj, dziękuję za odpowiedź.

Czy masz może jakieś przykładowy wygląd? Jutro podam szczegółowe wymiary.

Oczywiście dojdziemy do porozumienia w kwestii promowania wykonawcy stanowiska :blush:

Jutro powinienem mieć oferty na elementy potrzebne do wykonania stanowiska, więc prześlę, coś więcej.

Na jednym ze szkoleń widziałem płyty montażowe z zaokrąglonymi rogami i bardzo mi się spodobały. Interesująco i estetycznie to wygląda no i oczywisty plus - “nikt się nie nadzieje” :grinning:

Proponuję wykonanie stanowisk z profili aluminiowych firmy Alvaris:

Dalej potrzebne są informacje o ilości i wymiarach stanowisk.

Potrzebowalibyśmy dwa stanowiska o szerokości w przedziale 70-100cm na jedną szynę DIN oraz korytka dookoła. Zależy też ile by takie stanowisko kosztowało?

Marcin napisz mi na fb co konkretnie potrzebujesz.

Firma Andrzejewski sprzedaje profile i cięcie. Podaje się wymiary i tyle. przecinają piła a później cięcie wygładzają przez frezowanie… profesja