Sterownik WebHMI SCADA - pomysły i doświadczenia

Wszyscy użytkownicy WebHMI łączmy się.
Ciekawe pomysły. Rozwiązania uciążliwych problemów. Ciekawe skrypty. Doswiadczenia w użytkowaniu. Zapraszam do dodawania wpisów i rozmowy na temat tego małego urządzenia z dużymi możliwościami :slight_smile:

Dla niewtajemniczonych dyskusja dotyczy sterownika SCADA WebHMI od https://zestapro.pl/

1lajk

Problemy o WebHMI można zakładać w kategorii #wsparcie-techniczne natomiast dyskusja o pomysłach i doświadczeniach nadaje się jak najbardziej w takim temacie. Ciekawy pomysł :smiley:

Z ciekawostek i nowości to widziałem u nich na blogu że dodali polilinię

polyline

Więcej o aktualizacji 3.5 tutaj: https://zestapro.pl/2019/04/12/aktualizacja-oprogramowania-webhmi-do-wersji-3-5/

Z ciekawostek na temat nowej aktualizacji(3.5). Nareszcie monit o braku synchronizacji czasu został poprawiony. Przy różnicy do 30 min nie wyskakuje to uciążliwe okienko. Dziękuję supportowi z zestapro za wysłuchanie moich żali na ten temat. :slight_smile:
To co mnie urzekło w tym urządzeniu to między innymi support. Masz problem, piszesz a za kilka godzin dostajesz rozwiązanie problemu lub info że przy następnej aktualizacji będzie poprawka.

Jest trochę problemów w samym interfejsie do konfiguracji routera. Ustawienia sieci. Zwłaszcza wifi, czasami powodują we mnie skrajne emocje. Ale z każdą kolejną aktualizacją jest coraz lepiej.

2lajki