Targi ENEX 2021

Targi Enex z nową datą. Widzimy się w kwietniu!

Największe w Polsce targi odnawialnych źródeł energii i energetyki tradycyjnej tym razem odbędą się w między 28 a 29 kwietnia. Organizatorzy targów Enex gwarantują jednak, że to nie wpłynie na poziom wystawy.

Targi Enex to już tradycja. Od ponad 20 lat skupia największych przedstawicieli polskich i zagranicznych firm branży energetycznej. Zazwyczaj biznesowe spotkania, prezentacje produktów oraz ofert przedsiębiorstw odbywały się pod koniec lutego. Jednak z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju, a także obwiązki, jakie przyjęły na siebie Targi Kielce w związku z epidemią, organizatorzy są zmuszeni do zaproponowania nowej daty Enexu.

W 2021 roku spotkamy się między 28 a 29 kwietnia. Hale Targów Kielce znów wypełnią nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, a także elektryczne samochody. Nie zabraknie także firm specjalizujących się w sprzedaży tradycyjnej energii i podzespołów do jej dystrybucji.

Warto zaznaczyć, że mijający rok był dla branży OZE wyjątkowo dobry. Fotowoltaika coraz mocniej wkracza w życie nie tylko w przydomowych mini-elektrowniach, ale także na szeroką skalę w instytucjach publicznych. W Polsce mamy także coraz więcej farm, gdzie energię pozyskuje się właśnie ze słońca. Taki rozwój branży przekłada się na zainteresowanie targami. Czy czeka nas kolejny rekord?

Więcej informacji znajdziecie na stronie targów: ENEX / ENEX Nowa Energia - XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX ‹ Targi Kielce