Testowanie maszyny z PLC Siemens i PILZ

W nowej pracy sam położyłem kable, podpiąłem wszystko na maszynie i całą szafę. Programista wgrał program PLC i safety PILZ. Aktualnie trwają testy :wink:

2 polubienia

Wow! A co to za obiekt? Szafa prezentuje się całkiem ładnie.

Jak masz polaczone ekrany w rozlacznikach ? eaton ma specjalne blaszki do srodka, ale dla malych wylacznikow nie ma.

image

1 polubienie

No niestety nie mam takiej blachy , wszystko połączone pod uziemienie :neutral_face:. Co do obiektu to nie będę zdradzał, bo nawet nie wiem czy zdjęcia mogę dodawać :wink:

1 polubienie

Program na pilza

1 polubienie

jakies transportery widze, jezeli to cos pylacego, jak zboza, cementy, tytonie :wink: czy inne to nigdy nie daje dlawic od gory, zawsze wszystkie na dole.

1 polubienie

Trochę pyli ale, wszystko uszczelnione od zewnątrz, transporter zamknięty w obudowie :wink:

Super robota! :smiley: Chętnie zobaczę zdjęcia jak już w szafie wszystkie korytka będą pozamykane :smiley:

1 polubienie

Proszę bardzo :grinning:

1 polubienie

Elegancko wykonane, powiedz mi jednak czy przy switchu nie masz za mocno zagiętych przewodów? I można by się pokusić o uziemienie ekranów na wejściu do szafy. Ale tak to robota super!

Wtyczki przy switchu są kątowe , więc jest ok, nie są zbytnio powyginane i wszystko działa. Co do uziemienia kabli, to silnikowe są uziemione przed wejściem na falownik