Zasady kategorii wsparcie techniczne + informacja dla działów supportu

Ogólnopolski support i problemy związane z automatyką i robotyką. Masz problem? Pisz w tej kategorii a klubowicze postarają się pomóc!

Zakładając nowy temat powinieneś:

  1. Dokładnie opisz swój problem (dodaj zdjęcia jeśli możesz) a członkowie klubu oraz firmy postarają się Tobie pomóc.
  2. Dodaj tag z nazwą firmy sprzętu lub oprogramowania. W ten sposób specjaliści śledząc dany tag mogą szybciej wziąć udział w dyskusji.

UWAGA! :construction: Nie zadawaj pytań w stylu “Czy ktoś miał z tym do czynienia?” tylko od razu opisz co to jest, w czym problem i co już próbowałeś z tym zrobić. Postaraj się opisywać problem dokładnie aby członkowie mogli Tobie pomóc. Staraj się zadawać pytania na które da się konkretnie odpowiedzieć.
To bardzo ważne! Nie tolerujemy leniwych postów :point_up:

Dalsze plany kategorii:

  • Dodanie podkategorii gdy pojawi się więcej tematów.
  • Ciągłe zapraszanie ekspertów z firm do wspierania klubowiczów.

:warning: Informacja dla działów supportu i wsparcia technicznego!

Jeśli pracujesz w firmie produkującej automatykę lub u dystrybutora urządzeń i posiadacie dział wsparcia technicznego to możecie wykorzystać KlubAutomatyka.pl i kategorię #wsparcie-techniczne aby pomagać swoim klientom. Zapraszaj swoich klientów do zakładania tematów dotyczących produktów Twojej firmy. Wystarczy że klient w temacie doda tag z nazwą Twojej firmy a osoba techniczna z supportu będzie ten tag śledzić. Wtedy osoba śledząca dane tagi dostanie powiadomienie o każdym nowym temacie dotyczącym firmy, produktu lub serii produktów.
Np. klient ma problem ze sterownikiem siemens S7-1200 więc dodaje tagi w temacie #siemens oraz #s7-1200

Instrukcja jak ustawić śledzenie tagów:
https://klubautomatyka.pl/t/jak-sledzic-dany-temat-kategorie-lub-tagi-i-otrzymywac-powiadomienia

Firmy mogą też grupować pracowników supportu - wtedy użytkownicy mając problem ze sprzętem danej firmy mogą wywołać wszystkich pracowników z supportu aby zaprosić ich do dyskusji. Aby założyć grupę dla firmy prosimy skontaktować się z Administracją