Zlecenie - Automat do kolcowania opon

Witam

Mam na imię Paweł i pracuję zawodowo w Norwegii przy kolcowaniu opon do samochodów ciężarowych. Ponieważ firma w której pracuje dostała duży kilkuletni kontrakt na obsługę autobusów jest potrzeba zaprojektowania i wdrożenia automatu do kolcowania opon (automatic studding machine) . Widzę w tym urządzeniu spory potencjał i dobry pomysł na długotrwały biznes.

Szukam zdolnych ludzi którzy pomogą mi wspólnie skonstruować automat do kolcowania opon ciężarowych i zostaną współudziałowcami w powstałej firmie.

Maszyna zawiera elementy mechaniczne, pneumatyczne i optyczne

Wygląda to mniej więcej tak
(firma w Finlandii sprzedaje to na cały świat do osobówek)

http://a-tekniikka.fi/en/

Chciałbym w przyszłości zacząć produkcję i dystrybucję na cały świat.

Dzięki mojej wiedzy i wykształceniu nie widzę żadnych przeciwwskazań. Jestem absolwentem Politechniki Zielonogórskiej z kierunku Marketing i Zarządzanie. Posługuję się językami rosyjskim, norweskim i angielskim. Wiem jak zająć się dystrybucją i znam specyfikę rynku skandynawskiego.

Pierwszy krok to zebrać ludzi chętnych poświęcić się temu projektowi.
Drugi to zbudować prototyp dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu.
Trzeci to faza testów (np. mogę urządzenie zabrać do Norwegii na przyszły sezon i jak się sprawdzi to zostaje tylko wdrożyć do produkcji).
Pierwszym dużym klientem jest firma w której pracuje i wszystkich znam.
Aby poszerzyc bazę klientów należy oczywiście wystawić się na targach w Niemczech REIFEN i nawiązać kontakty.

Pozdrawiam
Paweł Mandziak
Zielona Góra
504 255 679

Jeśli temat aktualny zapraszam do kontaktu
mkisielak@knc-automation.pl