Zlot automatyków na Warsaw Industry Week [13-15 Listopad]

Dobra wiadomość!
Postanowiliśmy zorganizować miejsce na pierwszy zlot automatyków, na razie wykorzystamy pośrednie sposoby i świetne targi Warsaw Industry Week w Warszawie! Koniecznie się na nie zarejestruj to bilet dostaniesz za darmo.


Nie wiem skąd tu się wziąłeś, z fanpage, z grupy Automatyk Może Więcej, z LinkedIn, dostałeś notyfikację? A może z innego źródła? Jak pewnie wiesz, staramy się dotrzeć z newsami na wszelkie sposoby, znamy się więc, można powiedzieć „wirtualnie”.

Chcemy to zmienić! Przeczytaj do końca!

Nie martw się! Nie chodzi o zerwanie znajomości, tylko o jej pogłębienie. Można tego dokonać tylko na jeden sposób. Chcemy Cię poznać osobiście , przywitać się jak należy, porozmawiać a nawet wznieść toast w doborowym towarzystwie! W jaki sposób? Czy mamy odwiedzić każdą osobę odwiedzającą nasz portal? W każdym miesiącu jest Was regularnie prawie 50 000 a w roku odsłaniacie stronę aż dwa miliony razy.

Tak oto wpadliśmy na pomysł!
Zbierzemy się wszyscy w jednym miejscu!

Na początku myśleliśmy aby zorganizować osobne spotkanie, huczną balangę z zawodami na szybkość używania strippera, celnością rzutu wkrętakiem czy przeliczaniem bitów na czas. Doszliśmy jednak do wniosku, że na organizację własnych eventów jeszcze nie czas, że zanim tak zrobimy, najpierw musimy wykonać co innego – czytaj dalej.

Więc gdzie i kiedy?

Dostrzegliśmy przeogromny potencjał na spotkanie grupowe już w tamtym roku. Byliśmy na targach Warsaw Industry Week 2018, szczerze zachwyceni wystawcami i organizacją (o tym za chwilę). Jakiś czas po tym wydarzeniu spotkaliśmy się z organizatorami, przedstawiliśmy się i opowiedzieliśmy o naszej misji. Pojechaliśmy do nich w jednym celu! Chcieliśmy mieć własne stanowisko, na którym ugościmy Was jak należy, zintegrujemy się z Wami i Was z innymi! Chcieliśmy mieć po prostu miejsce na którym zrobimy zlot ludzi automatyki. Chcieliśmy zostać głównym patronem targów! Oferowaliśmy w zamian wspólnie zorganizowaną akcję, impreza, fajerwerki, czego tam by miało nie być… istne wilki z Wall Street !

źródło: Wilk z Wall Street

Prosty deal, my dajemy zasięg internetowy a oni nam stanowisko do wystawienia się.

I wiecie co?

Dogadaliśmy się! Na stronie Warsaw Industry Week w zakładce partnerzy można zobaczyć informację, że portal iAutomatyka.pl został głównym partnerem medialnym! Wystawimy się na hali E!

ZLOT AUTOMATYKÓW!

Tak więc moi drodzy zlot automatyków organizujemy na targach Warsaw Industry Week w Warszawie
Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn, Al. Katowicka 62

Kiedy?

13 – 15 Listopada 2019
Zarejestruj się już teraz i otrzymaj darmowy bilet!

Bilet będzie potrzebny na wejściu!

Nie przyjmujemy wymówek! Obecność obowiązkowa!

Dlaczego na targach?

Same zwiedzanie targów to świetna zabawa, ale postaramy się aby na naszym stanowisku było jeszcze lepiej :). Oprócz wielu atrakcji w naszym luźnym stylu, zadbamy o dobrą atmosferę abyś mógł pogadać zarówno z nami jak również z innymi automatykami. Atrakcji przewidujemy całą listę, możemy na razie zdradzić, że drinka naleje Ci robot przemysłowy! Chcesz wiedzieć więce? Czytaj dalej :wink:

Warsaw Industry Week to moim zdaniem targi z największym potencjałem! Co ciekawe, strefa automatyki to głównie producenci, ale wystawiają się w nietypowym stylu. Dlatego, bo razem z integratorami i producentami maszyn. Można więc zobaczyć nie tylko najnowsze rozwiązania ale również zastosowanie tego w praktyce w maszynach i szafach sterowniczych. Takie wydarzenie jest niespotykane! Byliśmy w tamtym roku i uważamy, że to istny MUST HAVE !

Jak nas znaleźć na Warsaw Industry Week?

Znaleźć nas nie będzie trudno. Wystarczy, że wejdziesz na halę E . Nasza już w tym głowa, abyś dotarł do nas bez problemu. Szykujemy wiele atrakcji i konkursów na naszym stanowisku wraz z naszymi partnerami. Będziemy też integrować się z Wami w najbardziej klasyczny i popularny sposób.

(if you know what i mean)

Targi są podzielone na ogromne strefy i na prawdę jest co zobaczyć: Strefa Robotyki i Automatyki, Obróbki Metali, Strefa Narzędzi, Strefa Lakiernictwa, Strefa Hydrauliki i pneumatyki, Spawalnictwa, Lasery 4.0, Obróbki Tworzyw, Oprogramowania, Druku 3D, Obróbki drewna

Napisz proszę w komentarzu jak się wybierasz i jaki dzień preferujesz. Możesz też dopisać jakie firmy w szczególności chcesz odwiedzić.

:warning: Koniecznie się zarejestruj na targi to bilet dostaniesz za darmo na email.

5lajków

Świetna sprawa! Brakowało takiego miejsca na mapie. Zapisuje w kalendarzu :slight_smile:

2lajki

Chciałem zapytać zarząd klubu automatyka czy planuje zorganizowanie jakiejś formy identyfikacji członków oraz człońkin na te targi. Jakaś metalowa przypinka do garniaka czy koszuli czy identyfikator tak by móc się jakoś rozpoznać w tłumie.

1lajk

Generalnie plan jest taki, aby spotykać się u nas na stoisku. Pewnie będzie cały czas rotacja, ale to dobrze.
Aby wejść na targi trzeba będzie pokazać bilet (jest darmowy ale trzeba się zarejestrować aby go otrzymać). Mamy kilka pomysłów aby się oznaczyć np. smycze, przypinki, naklejki. Część będzie dostępna przy wejściu a reszta u nas i być może u naszych partnerów na ich stoiskach.

Jeszcze jakieś pomysły jak możemy się oznaczyć i wyprodukować tego w większej skali?
Przy większej ilości będziemy potrzebowali jakiegoś sponsora :open_mouth:

Konkretne sugestie. Przedyskutujemy to w zespole. Namiary na produkcję gadżetów itp. już mamy.

Zastanawiam się jednak czy nie odwlec wszelkich składek itp. Do czasu jak klub się bardziej rozkręci. Nie chcemy popełnić falstartu.

To co jeszcze planujemy, to umieszczenie zestawu gadżetów z klubu, w tym odznaczeń, koszulek, kubków… w naszym sklepie online. Może to byłoby rozwiązanie? Kto chce się utożsamiać z klubem ten zamawia zestaw i tyle.

1lajk

A tak z ciekawości, zlot automatyków, klub automatyka czy targetem są osoby o stricte kierunku zawodzie automatyk czy obejmuje to też osoby nie bezpośrednio “automatyczne” lecz zajmujące się w jakimś stopniu powiązanymi tematami?

Cały projekt klubu dotyczy całej branży, więc jeśli ktoś chce czegoś się dowiedzieć w Klubie lub ma coś w jakimś temacie dy powiedzenia to zapraszamy :ok_hand:

Generalnie nie zamykamy się na nikogo oby tematyka była jakkolwiek związana z automatyką :wink:

2lajki

Widzimy się w takim razie na targach! My pewnie przyjedziemy pierwszego dnia, jak wszyscy będą jeszcze wypoczęci i pełni energii do rozmów na stoiskach :smiley:

1lajk

Trochę o naszym stanowisku na targach można zobaczyć tutaj :slight_smile: Będzie wesoło!

Zapraszam na krótką relację z targów i naszego stanowiska