Baza Wiedzy o WebHMI

Co to jest WebHMI?

WebHMI jest systemem SCADA z wbudowanym serwerem sieci Web, który umożliwia zarządzanie dowolnymi narzędziami automatyzacji w sieci lokalnej i przez Internet z komputera i urządzeń przenośnych. System jest dostarczany w postaci gotowego urządzenia z kompleksowym niezbędnym oprogramowaniem. WebHMI nie ma ograniczeń liczby rejestrów ani dodatkowych licencji!

Jedno urządzenie = cała SCADA!

Zintegrowane środowisko deweloperskie umożliwia szybkie utworzenie interfejsu do odzwierciedlenia procesu technologicznego. WebHMI zbiera, gromadzi i przetwarza te dane, umożliwia ich eksport do aplikacji innych producentów za pośrednictwem interfejsu API, takich jak Excel lub ERP systemów, wyświetlanie wykresów historycznych i trendów.

System przeznaczony jest do szybkiego tworzenia małych i średnich projektów. Cena urządzenia pozwala na jego zastosowanie nawet w najbardziej oszczędnych systemach.

Gdzie szukać informacji o WebHMI?

Spis najciekawszych artykułów i filmów o WebHMI

Gdzie kupić WebHMI?

Aby kupić WebHMI należy wysłać zapytanie ofertowe za pomocą formularza dostępnego pod tym linkiem

Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia za darmo. Warunki wypożyczenia i instrukcja postępowania dostępna jest pod linkiem

Jeśli chcesz wiedzieć więcej

Czy będzie dostępna wersja DEMO na VMware?
Obawiam , że jak zainstaluję Virtualbox obok VMware to może mi się posypać na komputerze.

W maszynach wirtualnych jest możliwość eksportowania plików .ova , które są otwierane z innych oprogramowań. Udało mi się wyeksportować taki plik w Oracle, mogę Tobie go przekazać :slight_smile:

Dzięki.
Póki co zainstalowałem sobie Oracle i jakoś się nie gryzie ale nie uruchamia mi się. Robię ustawienia ale uruchamianie dema kończy się na konsoli.


Wpisywałem w linii poleceń adres -192.168.1.1, ale user and passworsd is incorrect…
Coś niezadziałało mi.

Na tym kończy się postawienie systemu operacyjnego WebHMI przez maszynę wirtualną. Teraz Oracle zminimalizuj i uruchom np Chrome gdzie podasz adres IP jaki został podany w konsoli :slight_smile:

Dzięki wielkie działa.
Nigdzie nie było napisane że to na hoście ma być uruchomione a nie tak jak ja próbowałem w VM :slight_smile:
edit:


WSPARCIE FORUM ZADZIAŁAŁO YUPI !!!


2 polubienia

A post was split to a new topic: WebHMI i komunikacja DF1 z Allen Bradley