Sposoby na naukę programowania PLC bez sprzętu


W tym temacie gromadzimy sposoby na samodzielną naukę programowania sterowników PLC bez konieczności posiadania sprzętu:

Kursy online płatne:

Poradniki bezpłatne:

:warning: Widziałeś inne źródło lub sposób pasujące do tematu? Dodaj link w komentarzu!

2lajki

Wiem że mój wpis będzie usunięty, ale może ktoś go przeczyta i pomyśli trochę.
Czy tam na FB

No i stało się! Zaczynamy budować bazę wiedzy gdzie wszyscy możemy wspólnie agregować linki do ciekawych źródeł na dany temat. Przykład?
Sposoby na samodzielną naukę programowania PLC bez konieczności posiadania sprzętu. Spoko?

myślę sobie o fajnie może jakieś ciekawe artykuły do poczytania no więc klikam następnie klikam w trzy kolejne punkty a tu linki do sklepu gdzie można zakupić kursy online, pozostałe sobie odpuściłem, zniechęcony .
Moim zdaniem Baza wiedzy to baza artykułów poradników do poczytania zamieszczona przez np. innych użytkowników klubu lub redakcję zazwyczaj zamieszczanych za darmo.
Wrzucanie linków do kursów komercyjnych to raczej reklama, w obecnym wydaniu równie dobrze mogliście zamieścić linki do szkoleń w EMT czy innej firmie był by przynajmniej wybór :wink:

Rafciu, to kliknij w pozostałe linki które prowadzą do poradników darmowych. Moim zdaniem darmowe źródła są jak najbardziej ok ale płatne kompleksowe kursy są o wiele lepsze. Po za tym na inwestycji w siebie nie warto oszczędzać. Taki kurs to kilka dych a masz kilka godzin wykładów od specjalisty, wiele przykładów i wniosków :sunglasses:

Baza ruszyła wczoraj i na razie zawiera kilka źródeł. W komentarzach można dodawać kolejne.

P. S. aby uniknąć rozczarowań opiszę które linki są płatne.

3lajki